Nowości  Przeglądarki  Dodatki  Porady    
 


PrzeglądarkiInternetowe.pl > Testowy Internet Explorer 11 na Windows 7

2013-07-26 Testowy Internet Explorer 11 na Windows 7

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma Microsoft udostępniła pierwszą, poglądową wersję własnej przeglądarki internetowej Internet Explorer w wersji 11 na system operacyjny Windows 7.

Na razie dostępna jest nawet nie wersja beta, a wersja Developer Preview. Zatem wersja przeznaczona dla deweloperów zajmujących się programowaniem stron internetowych i aplikacji webowych.

Jak zapewnia Microsoft nowa przeglądarka internetowa zapewniać ma o ma szybsze i sprawniejsze działanie. Ma być także energooszczędna, co ma znaczenie podczas pracy na urządzeniach przenośnych. Ma mieć lepsze wsparcie dla WebGL (grafiki 3D), poprawioną obsługę za pomocą klawiatury, większą zgodność z HTML5. To również udoskonalenia w obsłudze programu dotykiem. Ma także wbudowaną obsługę standardu internetowego Resource Priorities organizacji standaryzacyjnej W3C, który daje programiście możliwość definiowania, która części strony mają być wpierw ładowane.

Przeglądarka dostępna jest w kilkunastu językach. Nie ma niestety wśród nich języka polskiego.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego PrzeglądarkiInternetowe.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o przeglądarkach internetowych za darmo.

PrzeglądarkiInternetowe.pl na serwisach społecznościowych: