Nowości  Przeglądarki  Dodatki  Porady    
 


PrzeglądarkiInternetowe.pl > Samsung Internet 8.2 już w wersji stabilnej

2018-12-23 Samsung Internet 8.2 już w wersji stabilnej

Mobilna przeglądarka internetowa Samsung Internet 8.2 wyszła z fazy beta.

Przeglądarka internetowa Samsung Internet przeznaczona jest dla użytkowników smartfonów Samsunga. Teraz ich użytkownicy mogą pobrać aktualizację dla tej aplikacji (wersja beta dla testerów dostępna była od września 2018 roku).


Rodzina telefonów Samsung Galaxy (grafika: Samsung)

W nowej wersji obecne są nowe usługi jak ochrona przed śledzeniem użytkownika przez strony internetowe. Chodzi tutaj o blokowanie przekazywania informacji do witryn internetowych, wykorzystywanych głównie do personalizowania reklam. Opcję Do-Not-Track włącza się ręcznie w ustawieniach prywatności programu.

Kolejna nowość to integracja z Bixby, asystentem Samsunga. Teraz można głosowo uruchomić przeglądarkę być coś w niej głosowo wyszukać.

To także szybsze pobieranie plików. Teraz pliki o rozmiarze przekraczającym 13 MB pobierane są częściach. Według informacji Samsunga ma to przyśpieszyć proces pobierania 15-40%.

Standardowo w najnowszej wersji Samsung Internet poprawiono także odkryte błędy i poprawiono stabilność aplikacji.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego PrzeglądarkiInternetowe.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o przeglądarkach internetowych za darmo.

PrzeglądarkiInternetowe.pl na serwisach społecznościowych: