Nowości  Przeglądarki  Dodatki  Porady    
 


PrzeglądarkiInternetowe.pl > Rosyjski Yandex udostępnia własną przeglądarkę internetową

2012-10-01 Rosyjski Yandex udostępnia własną przeglądarkę internetową

Największa rosyjska wyszukiwarka internetowa Yandex udostępniła własną przeglądarkę internetową Yandex.Browser.

Przeglądarka internetowa Yandex.Browser używa silnika WebKit. Interface programu bazuje na projekcie open source Chromium.


Przeglądarka (grafika: Yandex)

Program feruje zintegrowany pasek wyszukiwania i adresowy, który może być wykorzystywany zarówno do surfowania i wyszukiwania w Internecie.

Przeglądarka również swoim użytkownikom możliwość wyboru wyszukiwarki internetowej, która wykorzystywana jest do wyszukiwań.


Ulubione strony (grafika: Yandex)

Przeglądarka wyposażona jest także w translator służący do tłumaczenia zawartości stron internetowych. Opcja przydatna szczególnie dla tych, co posługują się jednym językiem. Co ciekawe wśród 9 obsługiwanych języków jest także język polski. Inne języki to oczywiście rosyjski, także angielski, ukraiński, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański i turecki.


Translator (grafika: Yandex)

Dodatkowo użytkownicy przeglądarki Yandex mają dostęp do lokalnych informacji, takich jak aktualne warunki pogodowe, ruch na drogach.

Wbudowane w przeglądarkę rozwiązania bezpieczeństwa firmy Kaspersky Lab ostrzegają użytkowników o potencjalnie szkodliwych witrynach.


Na straży bezpieczeństwa stoi Kaspersky Lab (grafika: Yandex)

Przeglądarka Yandex.Browser dostępna jest na system Windows i Mac OS.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego PrzeglądarkiInternetowe.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o przeglądarkach internetowych za darmo.

PrzeglądarkiInternetowe.pl na serwisach społecznościowych: