Nowości  Przeglądarki  Dodatki  Porady    
 


PrzeglądarkiInternetowe.pl > Przeglądarka Opera na Androida w wersji finalnej

2013-05-21 Przeglądarka Opera na Androida w wersji finalnej

Norweska firma Opera Software udostępniła finalną wersję internetowej przeglądarki Opera na system operacyjny Android.

Norwedzy zapewniają, że Opera zapewnia "najprostszy, najszybszy szybszy sposób odkrywania świata świeżych treści w telefonie z Androidem".

Nie tylko interfejs Opery został przeprojektowany. Take przemyślano, przeprojektowano i przebudowano sposób przeglądania Internetu w smartfonie.

Przeglądarka ma funkcję Discover. Daje ona dostęp do sugerowanych i polecanych treści internetowych wedle preferencji użytkownika. Wystarczy jak użytkownik wybierze obszar zainteresowania z kategorii takich jak sztuka, wiadomości, technologie. Artykuły są polecane automatycznie.

Jest także nowa funkcja Off-Road. To opcja przeglądanie treści internetowych za granicą (wysokie koszty roamingu), lub przy słabym zasięgu. Redukuje ona ilość danych podczas surfowania.

Nowa przeglądarka Opera na system operacyjny Android jest dostępna za darmo w Google Play lub przez stronę mobilną producenta. Dostępna jest na dowolny telefon komórkowy z Androidem w wersji 2.3 lub nowszej.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego PrzeglądarkiInternetowe.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o przeglądarkach internetowych za darmo.

PrzeglądarkiInternetowe.pl na serwisach społecznościowych: