Nowości  Przeglądarki internetowe  Dodatki  Porady    
 


PrzegladarkiInternetowe.pl > Mozilla Firefox 25 już dostępny

2013-10-29 Mozilla Firefox 25 już dostępny

Do pobrania ze strony Mozilli dostępna jest już przeglądarka internetowa Mozilla Firefox 25.

Dostępna jest ona także przez wbudowaną w poprzednie wersje mechanizm autoaktualizacji.

Nowa wersja Firefoksa obsługuje interfejsu programowania Web Audio API. Technologia ta pozwala a tworzenie serwisów i aplikacji internetowych (np. gry) i wykorzystujących dźwięk przestrzenny i efekty dźwiękowe.

W wersji na komputery pasek wyszukiwania nie jest już współdzielony pomiędzy otwartymi kartami oraz możliwość importu historii wyszukiwania.

W wersji na Androida oprócz wbudowania obsługi także Web Audio API oferuje funkcję Guest Browsing. Daje ona możliwość udostępnienia smartfona znajomemu do korzystania z Internetu tak, aby nie mógł się on zapoznać się z prywatnymi danymi posiadacza telefonu (np. historii przeglądanych stron, otwarte zakładki, loginy, hasła i dane dla automatycznego logowania bądź wypełniania formularzy).

Mozilla Firefox 25 dostępna jest na systemy operacyjne Windows (Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7 i Windows 8), Mac i Linux.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego PrzeglądarkiInternetowe.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o przeglądarkach internetowych za darmo.

PrzegladarkiInternetowe.pl na serwisach społecznościowych: