Nowości  Przeglądarki internetowe  Dodatki  Porady    
 


PrzegladarkiInternetowe.pl > Google Chrome na telefony iPhone i tablety iPad

2012-06-30 Google Chrome na telefony iPhone i tablety iPad

Koncern internetowy Google udostępnił swoją przeglądarkę internetową Google Chrome w wersji mobilnej na telefony komórkowe iPhone oraz tablety iPad.

Wśród wielu wersji językowych program obsługuje także język polski.

Mobilna przeglądarka Google Chrome analogicznie do programów konkurencyjnych umożliwia synchronizację danych z wersję desktopową zainstalowaną na komputerze stacjonarnym lub przenośnym. Zatem użytkownicy mają dostęp przez telefon komórkowy, tablet, komputer stacjonarny lub przenośny do tych samych ulubionych odnośników, haseł, ustawień i otwartych zakładek. Co ciekawe synchronizacja dobywa się niezależnie od systemu operacyjnego, przez profilowe konto użytkownika w usługach Google.

Przeglądarka ma także możliwość pracy w module incognito pozwalającym, zdaniem firmy Google, na anonimowe korzystanie z wyszukiwania bez zapisywania historii zapytań oraz plików cookie.

Mobilny program Google Chrome na telefony iPhone i tablety iPad dostępny jest za darmo w Apple App Store. Wymagany jest system operacyjny iOS w wersji 4.3 lub wyższej.

System iOS od Apple jest kolejną po Androidzie platformą mobilną na której pojawia się przeglądarka Google Chrome. Wersja na Androida nabrała "dojrzałości" - wyszła właśnie z fazy testowej beta.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego PrzeglądarkiInternetowe.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o przeglądarkach internetowych za darmo.

PrzegladarkiInternetowe.pl na serwisach społecznościowych: