Nowości  Przeglądarki  Dodatki  Porady    
 


PrzeglądarkiInternetowe.pl > Google Chrome na Androida

2012-02-08 Google Chrome na Androida

Koncern internetowy Google udostępnił swoją przeglądarkę internetową Google Chrome w wersji na telefony komórkowe oraz urządzenia mobilne Android.

Przeglądarka Google Chrome dostępna jest w wersji testowej beta na telefony komórkowe i tablety z najnowszym systemem Android w wersji 4.0 oznaczonym jako Ice Cream Sandwich.

Firmy Google zapewnia, że mobilna przeglądarka Google Chrome oferować ma szybkość działania (przyspieszone ładowanie, przewijanie ekranu i powiększenia) oraz komfort użytkowania.

Z ciekawszych funkcji należy wspomnieć o synchronizacji otwartych zakładek oraz zakładek między tradycyjną przeglądarką i jej mobilną wersją. Zakładki otwarte w jednym urządzeniu dostępne są w drugim. To także anonimowe surfowanie.

Aplikacja dostępna jest za darmo w Android Market. Jest dostępna w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim i portugalskim. Na razie brak polskiej wersji językowej.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego PrzeglądarkiInternetowe.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o przeglądarkach internetowych za darmo.

PrzeglądarkiInternetowe.pl na serwisach społecznościowych: